OKRĘGI
WYBORCZE
OBWODY
WYBORCZE
UMIESZCZANIE OBWIESZCZEŃ
I PLAKATÓW WYBORCZYCH

KOMITETY WYBORCZE DO RADY MIASTA » KWW 59-225 Chojnów

POWRÓTSTRONA GŁÓWNA

 

 

KWW 59-225 CHOJNÓW

KWW 59-225 Chojnów

 

Facebook  Polub nas na Facebook'u

KWW 59-225 Chojnów

NIE JESTEŚMY PO TO, ABY DOROBIĆ SIĘ NA CHOJNOWIE. CHCEMY, ABY CHOJNÓW DOROBIŁ SIĘ CZEGOŚ Z NAMI.

Dlatego właśnie spieszymy zapewnić Państwa, że nasi Kandydaci w wyborach do Rady Miasta, po wyborze, zrzekną się części przysługującej im diety radnego i przekażą ją na wspólny cel. Takim celem jest min. fundusz stypendialny dla uczniów potrzebujących materialnego wsparcia, czy też zakup sprzętów, mogących służyć chojnowianom ( myślimy o sprzęcie do ćwiczeń na wolnym powietrzu). Niezależnie od celu, będziecie mogli Państwo co miesiąc weryfikować, jak się ów fundusz kształtuje. Co więcej, wierzymy, że tym pomysłem zarazimy radnych z innych klubów. Możecie Państwo trzymać nas za słowo. Będziemy zaangażowanymi, kreatywnymi, pełnymi entuzjazmu i pomysłów radnymi, którzy zrobią różnicę w funkcjonowaniu Rady Miasta. -

Chcielibyśmy, aby Chojnów stał się europejskim miastem, który odwiedza się z przyjemnością. Miastem: otwartym na inwestycje, sprzyjającym lokalnemu biznesowi, wspierającym swoim mieszkańców, z radością witającym turystów: krajowych i zagranicznych, którzy mają powody, aby tu przyjeżdżać.

Chojnowski Park Piastowski to żelazny punkt programowych dyskusji. Nasza rewitalizacyjna wizja zmierza w nieco innym kierunku. Chcemy konsekwentnego rozsądnego inwestowania, podjęcia kroków, które przywrócą temu kultowemu miejscu należny mu blask. Chcielibyśmy, aby park był tak czysty i zadbany, jak w dawnych latach, to oczywiste. Wzbogacamy to miejsce o aspekty praktyczne ( sport i rekreacja). Park dla rodzin z dziećmi, które potrzebują się bawić dla osób starszych, które chcą odpocząć oraz dla sportowców, którzy chcą ćwiczyć na świeżym powietrzu. Rozwiązana musi zostać kwestia toru saneczkowego. Pamiętacie Państwo - kiedyś wielka frajda dla pokoleń dziś smutna, źle wyprofilowana naturalna niby-rynna. Tor dostarczy naszym dzieciom jeszcze wiele frajdy. Zima dla saneczkarzy, wiosna, lato, jesień dla: fanów BMXów, rolek czy desek! Drugie życie dla zapomnianej parkowej sceny.

Przedsiębiorcy zasługują na naszą atencję i szacunek. Mamy w mieście firmy doskonale radzące sobie nie tylko na polskich, ale i europejskich rynkach, bardzo się z tego cieszymy. Chcielibyśmy jednak, aby wszyscy chojnowscy przedsiębiorcy, także Ci mniejsi, mogli liczyć na atencję i uznanie ze strony miast. Chcielibyśmy, aby nasze Miasto stało się prawdziwym Ambasadorem lokalnego Biznesu.

Niezwykle zależy nam na ścisłej współpraca z Gminą, która zaowocuje min. pozyskaniem inwestorów z korzyścią dla obu jednostek administracyjnych. Wasz teren – nasza infrastruktura, ale wspólny wysiłek i determinacja, aby zredukować stopę bezrobocia w naszym regionie.Współpraca musi się opierać jednak na zdrowych zasadach. Nie mogą zwyciężać gminno - miejskie animozje, ani osobiste ambicje włodarzy. WSPÓLNE CELE, ZREALIZUJMY JE RAZEM. Jesteśmy gorącymi zwolennikami takiej współpracy i wierzymy w jej sukces.

Zależy nam na wdrożeniu w życie planu stworzenia MOTOPARKU. Miejsca, gdzie będzie można brawurowo, ale bezpiecznie pojeździć autem, doskonalić drift, czy po prostu szlifować manewry przed egzaminem. Nie mamy zamiaru budować ani Silverstone, ani Chojnów Ring, tylko atrakcyjną mulitiużytkową motoryzacyjną przestrzeń na której skorzysta wielu mieszkańców.

Będziemy podkreślać na każdym kroku, plany, które mamy wymagają konsekwentnego pozyskiwania środków z zewnątrz, nie możemy dopuścić, że ''inwestycje'' pogrążają miasto w spirali zadłużenia.

 • Norbert Chęciński Norbert Chęciński
  Okręg nr 3

 • Adrian Wiatrowicz Adrian Wiatrowicz
  Okręg nr 14

 • Alan Iwański Alan Iwański
  Okręg nr 5

 • Ireneusz Merunowicz Ireneusz Merunowicz
  Okręg nr 9

 • Jacek Gołąb Jacek Gołąb
  Okręg nr 13

 • Miłosz Kołodziej Miłosz Kołodziej
  Okręg nr 11

 • Piotr Wojtaś Piotr Wojtaś
  Okręg nr 12

 • Tomasz Jagielski Tomasz Jagielski
  Okręg nr 15
wybory samorządowe 2014